TRANSCODİNG TEKNOLOJİSİ İLE KAYIT İZLEME

Anasayfa / Yazılar / TRANSCODİNG TEKNOLOJİSİ İLE KAYIT İZLEME

·        


    

 ** 4K veya 5 megapiksel gibi yüksek kaliteli kameralarınızın kayıtlarını izlerken cep telefonunuzda donmalar mı oluyor ? Görüntüler geç mi geliyor ?

Akıcı izleme yapamıyor musunuz ?

 

Bu tip sorunlar düşük internet hızlarından ve kopmalardan kaynaklanabilir. Bu durum çoğu zaman stresli olabilir. Milesight Mühendisleri bu sorunların önüne geçebilmek için özellikle uzak izlemedeyaşanan sıkıntıları gidermek için Transcoding Teknolojisini geliştirdi.

 

PRO Serisi sonu –H ile biten cihazlarda ‘ Transcoding’ teknolojisi kullanılabilir.

Transcoding sayesinde uzaktan kayıt izlerken, Transcoding butonuna basarak , kaydı sıkıştırıp izleyebilirsiniz. Bu sayede yüksek çözünürlüklü kameralar network üzerinde daha az yer kaplayarak , daha düşük bir band genişliği harcayarak , akıcı ve hızlı bir biçimde izlemenize olanak sağlar.

 

** Mini Serisi cihazlarda ise ( -T ) ile biten modellerde ‘ Dual Stream ‘ kayıt yaparak ikinci çözünürlükteki kaydı izleyebilirsiniz. Bu sayede yüksek çözünürlüklü kameralarda daha akıcı bir arşiv izlemeden faydalanabilirsiniz. Uzaktan izlemede ikincil ( sub ) Stream , lokal izlemelerinizde direk birincil stream değerlerini kullanabilirsiniz.

 

Mobil uygulamamız (M-sight PRO) , CMS yazılımımız üzerinden ve Web tarayıcıları üzerinden bu özellikleri aktif olarak kullanabilirsiniz. 
HAN Elektronik Güvencesiyle , Daha fazla bilgi için Hemen Arayın! (0212) 444 1 426

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top