Starlight Premium Teknolojisi

Anasayfa / Yazılar / Starlight Premium Teknolojisi

1- STARLIGHT TEKNOLOJİSİ  VE ULTRA LOW LIGHT DESTEĞİ 

STARLİGHT Teknolojisi ile çok düşük ışık koşullarında bile RENKLİ bir gece görüş sağlanır.   Sony IMX291 sensörler kullanılır. Klasik network kameralarda gece görüntüsü siyah-beyazdır.     Işık hassasiyeti çok yüksek derecede temiz bir görüntü sunar. Farklı ortamlarda çekilmiş videolarımız için lütfen milesightturkey.com adresini ziyaret ediniz. 

2- GERÇEK WDR (T-WDR) TEKNOLOJİSİ 140 dB  

 

Milesight Kameralar Optimize edilmiş, detayları daha iyi yakalayabilmeniz için birinci sınıf WDR teknolojisini gururla sunar. Diğer üst seviye kameralarda maksimum 120 dB ‘e kadar bulunan WDR teknolojisi , Milesight kameralarında 140 dB’e kadar yükseltilebilir. 

SUPER WDR diye adlandırdığımız bu teknoloji sayesinde, kayıt sahnelerinde harika detaylara tanık olacaksınız


3- HLC TEKNOLOJİSİ (HIGHLIGHT COMPENSATION) 

HLC tanım olarak Parlaklık telafisidir. Araba farları ve flaşörler gibi, güçlü ışık noktalarını saptar ve bunları operatörün izlemesini kolaylaştırmak için belirli bir oranda maskeler. Yukarıdaki resimde de kameraların plaka okuma kalitesini net olarak görebilirsiniz. 


4- 60 FPS GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Hızlı hareket eden nesneler için Frame değeri çok önemlidir. Hareketin normal olduğu bölgelerde 30 FPS (saniyede 30 resim karesi) insan gözü için Eş zamanlı değerdir. 

Çok hızlı hareket eden nesneler için 60 FPS kameralarla net bir görüntü elde edebilirsiniz.  (özellikle otoyol tarzı ortamlarda plaka okuma yapıyor iseniz.) 


 5- 60 METREYE KADAR IR MESAFESİ

Gece görüş mesafesi dış ortam kameralarında özellikle çok önemli bir konu. Burada tabii olarak IR Led tipine veya kalitesine değinmek zorundayız. 

Milesight premium serisi kameralarda 3.Nesil Dot IR Led kullanılmakta. Bu LED ler 2.nesil Array Ledlerden farklı olarak daha uzun bir yaşam ömrüne de sahip. 

( 7-22 mm arası lensli kameralarda 60 metreye kadar gece görüşte net sonuçlar alabilirsiniz.) 


6- H.265 TEKNOLOJİSİ  


 %50 oranında Depolama avantajı 

 %50  oranında Bantgenişliği azalması

 Aynı görsel kalitede %50 oranında bitrate azalması

7- KORİDOR MODU


Yukarıdaki şekilde görüldüğü gibi koridor modu sayesinde aynı kamera ile yaklaşık %50 daha fazla görüş alanı sağlanmaktadır.

8- AKILLI HAREKETE DUYARLI KAYIT 


Harekete duyarlı kaydı başlattığınız zaman, hareket eden nesnelerin fotoğraf veya video kayıtları, ve aşağıda sıralanan işlevleri yerine getirir.  

SIP çağrısı, playing buzzer,  resim ve video upload,  FTP veya NAS server’a kayıt, mail bildirimleri, external output, etc.


9- ROI  ÖZELLİĞİ     


ROI özelliği sayesinde aynı ekranda farklı bölgeler için bitrate ayarı yapılabilir. 2. Şekilde görüldüğü gibi üst kısma düşük kalitede bitrate verip, alt kısma Full HD verebilirsiniz. Böylelikle storage’ınızda daha az alan kaplamış olur ve normale oranla daha uzun süre kayıt yapabilirsiniz.  

Ayrıca network kullanım alanınız artacağından ötürü, network akışında bir hızlanma sağlayabilirsiniz.  10- SIP/VoIP ÖZELLİĞİ


Kameradaki SIP özelliği sayesinde alarm durumunda sizi arayarak, kameranın görüntüsünü size aktarır. Ayrıca dahili hoparlör ve mikrofon içeren kameralar üzerinden karşılıklı sesli görüşme de gerçekleştirilebilir. 


11- DE-FOG ÖZELLİĞİ 

Sis giderme anlamına gelmektedir. Sisli ve puslu havalarda sisi azaltır ve daha net bir görüntü elde etmemizi sağlar. 

 

 12- STABILIZATION ÖZELLİĞİ 

 

Kamera herhangi bir durumda hareket haline geçerse (sallanma, vs) , stabilizasyon(dengeleme) özelliği sayesinde, sallanmadan ötürü netleşmeyen görüntüyü net hale getirir. Böylelikle hareket halinde olan bir objeyi bile pürüzsüz halde net bir şekilde görebilirsiniz.


13- P-Iris ÖZELLİĞİ


P-iris özelliği sayesinde iris kontrol motorunu -kameradan aldığı alan derinliği bilgisine göre- çok hassas bir şekilde ayarlar. Şekilde de görüldüğü üzere P-iris sayesinde lens sadece öndeki objeye fokuslanmaz ve onu netleştirmez; aynı zamanda arka planda kalan objelere de keskinlik ve netlik katar. 
                                                                                                   

                                                               Daha fazlası Gözünüzde... 

 
HAN Elektronik Güvencesiyle , Daha fazla bilgi için Hemen Arayın! (0212) 444 1 426

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top