Milesight Yeni Grafik Ara yüzü

Anasayfa / Yazılar / Milesight Yeni Grafik Ara yüzü

YENİ MİLESİGHT NVR ARAYÜZÜ – YENİ BİR KULLANICI DENEYİMİ

 

Milesight Ekim ayında yayınlanan yeni güncellemesi ile beraber, Kayıt Cihazlarındada yeni grafik arayüzünü kullanıcılarına sundu.

Yeni grafik arayüzü , modern kodlama teknolojilerine daha çok sahip olmakla beraber, deneyimlemiş olduğumuz kullanıcı istek ve taleplerini yeni arayüze kazandırmaya çalıştık.

 

Daha canlı , Daha fazla ‘ Milesight ‘

Yeni Arayüz daha yüksek bir sadeliğe sahip ve yüksek oranda milesight stili tasarımlar bulunmakta.Başlangıç sihirbazından başlamak üzere diğer tüm menülerdede bu etkileri görebilirsiniz.

Başlangıç sihirbazında dil seçimi yapabilirsiniz.


 

Canlı izleme arayüzü daha uyumlu hale getirildi.

Ana Menü ekranın sağ tarafında açılıp kapanabilen bir PoP-up olarak eklendi. Özellikle Canlı izleme ekranına PTZ kameraları fonksiyonel olarak kullanabilmek ve yönetebilmek adına, bir çok ikon ve kolaylaştırıcı modül eklendi.

 

 


 

Tarayıcıdan Canlı izleme ;


Toplu Ayar Menüsü ile Zaman Tasarrufu !

Batch Kamera Ayarları bölümünden, Toplu halde kameralara IP adresi verebilir, TCP veya UDP olarak ekleyebilirsiniz. Kamera Alarm ve Senaryo ayarlarıda bu menüden hızlıca yapılabilir.

Ayrıca Menüler arasında hızlı geçiş yapılabilmesi için ‘Home’ butonu eklendi.


·         CPU ve RAM Göstergesi

Monitör Arayüzünde; Canlı olarak işlemci ve RAM kullanım durumunu sağ üstte görebilirsiniz.


 

·         OSD menüsü için daha fazla seçenek

OSD menüsü üzerinde HD stream’e ve Sub streame kamera ismi verebilir. Tarih – saat seçeneklerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

 


·         Gelişmiş resim ayarları

Gelişmiş resim ayarları sayesinde, NVR üzerinden doğrudan kameraya bağlanmaksızın, WDR – HLC gibi kamera bazlı ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. Sis Modu , Beyaz dengesi gibi ayarlarıda yönetebilirsiniz.

 


·         Kayıt izleme menüsünden senkronize olarak aynı anda çoklu kamera izleyebilir. Hareket algılama , Video kaybı gibi verileri zaman çizelgesi üzerinde saatlik olarak görebilirsiniz.

 


 

·         Kamera I/O port , Hareket algılama gibi alarm modlarını yönetebilirsiniz.

 


 

 

HAN Elektronik Güvencesiyle , Daha fazla bilgi için Hemen Arayın! (0212) 444 1 426

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top