5 Megapiksel Mini Dome Kamera ( Weather Prof - 3.Nesil Tasarım )

Anasayfa / IP Kameralar / Mini Dome Serisi / 5 Megapiksel Mini Dome Kamera ( Weather Prof - 3.Nesil Tasarım )

Kategori: Mini Dome Serisi

Ürün Kodu: MS-C5373-PB

E-Katalog

Milesight Video içerik analizi (VCA) Milesight IP Kameralar beraberinde Embeded ( Gömülü) Sistem olarak gelir. Kamera arayüzünden ayarları yapılarak, senaryolara uygulanabilir. 8 Farklı Analiz çeşidini desteklemektedir. Bunlar Bölge Giriş İhlali, Bölge Çıkış İhlali, Gelişmiş Hareket Algılama, Sabotaj Algılama, Sınır İhlali, Bekleme Analizi, İnsan Algılama ve Kişi Saymadır.


 

Milesight Mühendislerinin geliştirdiği H.265+ Akıllı sıkıştırma algoritması ile network kullanım oranınızdan ve depolama maliyetlerinden %70~%80oranında tasarruf edebilirsiniz. Yukarıda aynı görüntü kalitesinde iki kameranın H.264 ve H.265+ bitrate değerleri ölçülmüştür.

H.265 ile karşılıştırıldığında ise %25'e kadar bant genişliği tasarrufu ve depolama tasarrufu elde edebilirsiniz. H.265+ sıkıştırma teknolojisi P-frame ve bitrate yönetimi dinamiğine dayanır. 


0.005 Lux Ultra Low Light

Starlight kameralar çok düşük ışıklı ortamlarda, gece görüşe geçmeden, renkli görüntü verebilmektedir. Minimum ışık değeri 0.005 Lux ( Color ) 'dır. Klasik kameralar ile kıyasladığınızda, daha detaylı canlı bir görüntü elde edersiniz.


120 dB SUPER WDR

Milesight Kameralar Sensör tabanlı Gerçek WDR Teknolojisine sahiptir. Sahne ve ışık değişimlerinin yüksek olduğu ortamlarda,kontrast kalitesini, geri plandaki ışığı dengelemektedir. 120 dB Değerine kadar güçlü bir WDR teknolojisine sahiptir.


Geniş Açı, Yüksek Çözünürlük

Ultra geniş açılı mercekler aracılığı ile 5 Mp Çözünürlükte çok geniş açılı görüntleme sağlanır.


IP 67 & IK 10

Mini boyutunun aksine zorlu hava koşullarına karşı IP 67 koruma sınıfına sahip ve darbelere karşı güçlendirilmiş IK 10 standardında üretilmiştir.


Smart IR II Teknolojisi

IR performansını en üst düzeye çıkarmak için, Hava Koşullarına Dayanıklı Mini Dome IP Kamerası hem yapı hem de teknolojide geliştirilmiştir. Gelişmiş Smart IR II teknolojisi, ayarlanabilir aydınlatma yoğunluğu ile IR performansını garanti eder. Kızılötesi ışık geçirgenliği, daha iyi IR etkisi için iyi tasarlanmış IR yansıma önleyici panel ile büyük ölçüde artırılmıştır.


Gelişmiş Dahili Mikrofon

Gelişmiş kod çözücüyü benimseyen dahili mikrofonla, hava koşullarına dayanıklı Mini Dome IP Kamerası daha net bir ses sağlayabilir. Milesight'ın dahili mikrofonu korumak için PTFE Membran kullandığını ve güvenilir performans için IP67 dereceli hava koşullarına dayanıklılık sağladığını belirtmekte fayda var.


Yenilikçi Tasarım

Yepyeni bir kubbe yapısı görünüm tasarımını benimseyen, hava koşullarına dayanıklı Mini Dome IP Kamerası, kendisini başka bir Milesight tarzı ürün yapar. Ayrıca kamera, görüş açısını hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamak için kamerayı tam olarak konumlandırmanıza izin veren 3 eksenli mekanik tasarıma sahiptir.


Esnek Kurulum Modları

Özellikle Kapaklı yapıya sahip iyi tasarlanmış Entegre Bağlantı Kutusu, verimli ve basit kurulumlar sağlar. Kablo bağlantısını düzgün ve bir parça kek kadar kolay yapmak için alanı genişletir. IP67 dereceli hava koşullarına dayanıklılığı garanti eden lastik tapalar ve kauçuk halka sayesinde, Integrated Junction Box, zorlu koşullarda stabil çalışma sunabilir.

HAN Elektronik Güvencesiyle , Daha fazla bilgi için Hemen Arayın! (0212) 444 1 426

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top